SARKANO ĶIEĢEĻU MĀJA VECRĪGĀ, Skārņu iela 11

Konkurss: 2006 / Pirmā vieta
Projekts: 2007-1012
Realizācija: 2013 – 2014
Autori: M.Jaunromāns, M.Ābele, I.Skadiņa, J.Šaitere, L.Daniļēviča, O.Žuks, J.Pupainis

Projekts Vecrīgā  tika izstrādāts pēc uzvaras starptautiskā arhitektūras konkursā, kura dalībniekiem tika dots uzdevums rast risinājumu jaunam augstas kvalitātes  namam, kura arhitektūrā mūsdienīgs dizains papildinātu ēkas atrašanās vietas vēsturisko apbūvi.
2015 gada Arhitektūras gada balvas žūrijas vērtējums:
Objekts reprezentē augsti profesionālu vides konteksta, mēroga un detaļu izjūtu. Tajā ārkārtīgi smalkjūtīgi risinātas attiecības gan ar vietas vēsturisko slodzi, gan sarežģītajiem pilsētbūvnieciskajiem apstākļiem. Ir redzams, ka viss arhitektūras paņēmienu klāsts – apjoma plastika, materiālu izvēle un detalizācija – ir tiešs dialogs ar blīvo apkārtnes situāciju un tās uzstādītajām prasībām. Risinājums ir nepārprotami gudrs un laikmetīgs, pilnīgi mierīgi iztiekot bez jauneklīgi lecīga kontrasta, burtiskām atsaucēm, vai vēsturisku paņēmienu atdarināšanas, kā tas dažbrīd gadās cituviet.

DZĪVOJAMĀS MĀJAS REKONSTRUKCIJA ELIZABETES IELĀ, RĪGĀ

Projekts: 2017-2022
Autori: M.Jaunromāns, M.Ābele, I.Gromule, D.Gertners, A. Šneps-Šneppe

Elizabetes iela 77, vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis, būvēta 1902.gadā, arhitekts Konstantīns Pēkšēns.

Rekonstrukcijas/ restaurācijas tehniskais projekts izstrādāts ievērtējot pārbūvējamās ēkas arhitektoniski vēsturisko identitāti esošajā pilsētvides kontekstā, paredzot esošo apjomu, arhitektonisko detaļu, apdares saglabāšanu. Kopējā platība 5000m2.