Skārņu iela 11

Konkurss: 2006 / Pirmā vieta
Projekts: 2007-1012
Realizācija: 2013 – 2014
Autori: M.Jaunromāns, M.Ābele, I.Skadiņa, J.Šaitere, L.Daniļēviča, O.Žuks, J.Pupainis

Projekts Vecrīgā  tika izstrādāts pēc uzvaras starptautiskā arhitektūras konkursā, kura dalībniekiem tika dots uzdevums rast risinājumu jaunam augstas kvalitātes  namam, kura arhitektūrā mūsdienīgs dizains papildinātu ēkas atrašanās vietas vēsturisko apbūvi.
2015 gada Arhitektūras gada balvas žūrijas vērtējums:
Objekts reprezentē augsti profesionālu vides konteksta, mēroga un detaļu izjūtu. Tajā ārkārtīgi smalkjūtīgi risinātas attiecības gan ar vietas vēsturisko slodzi, gan sarežģītajiem pilsētbūvnieciskajiem apstākļiem. Ir redzams, ka viss arhitektūras paņēmienu klāsts – apjoma plastika, materiālu izvēle un detalizācija – ir tiešs dialogs ar blīvo apkārtnes situāciju un tās uzstādītajām prasībām. Risinājums ir nepārprotami gudrs un laikmetīgs, pilnīgi mierīgi iztiekot bez jauneklīgi lecīga kontrasta, burtiskām atsaucēm, vai vēsturisku paņēmienu atdarināšanas, kā tas dažbrīd gadās cituviet.

Bellini viesnīca un spa Liepājā

Projekts: 2016 – 2018
Autori: M.Jaunromāns, M.Ābele, D.Gertners, I.Gromule, D.Aumele

Projekts paredz izcilā arhitekta Paula Maksa Berči 1897. gadā būvētās konditorejas ēkas rekonstrukciju un pārveidi par viesnīcu, restorānu un spa kompleksu. Paredzēts pilnībā saglabāt un restaurēt vēsturisko ēku, tai skaitā atjaunot vēsturisko dienvidu fasādes verandu, un papildināt ēku kompleksu ar jaunu apjomu, kas harmoniski papildina oriģinālo būvju ansambli.